top of page

''Bc Wolves'' sirgaliams kuriamas fanų klubas !


Dar praėjusį pavasarį ''Bc Wolves'' uždarame vakare ''Old Town Inn'' Cookstowne buvo ištarta garsioji ir linksmoji Šarūno Razmus frazė: '' Mes čia esame ne todėl, kad jūs čia esate, bet mes čia esame todėl, kad jūs čia esate''. Tais žodžiais Šaras leido suprasti: kad mes be jūsų būtume tik eilinė komanda Šiaurės Airijoje, žaidžianti praktiškai tuščioje salėje ir kur vienintėliai garsai būtų teisėjų švilpukai ir besikeikiantys žaidėjai dėl klaidų kurių jie nepadarė...

Tiek žiūrovų ir tik į ''Division 2'' lygą nėra pavykę surinkti niekam, o ir niekas nesitikėjo, kad praktiškai niekam krepšinyje nežinomi žmonės sugebės kažką sukurti patrauklaus akiai ir , kad pasistengtų kad tos dvi valandos praleistos su komanda būtų kiek įmanoma įsimintinesnės.

Visi prizai, muzika, šokėjos, žaidimai, remėjai, žiūrovai, komanda - Visos tos detalės padėjo įrodyti, kad kai myli tai kuom užsiimi, kai rodai pagarbą žmogui, kuris nepatingėjo iš Dungannono ir dar toliau atvykti į mūsų varžybas ir neretai atsivežti šeimą supranti, kad reikia žmonėms atsidėkoti dar daugiau ir ne tik žodžiu ačiū, ne tik pavieniu pakvietimu praleisti laiką kartu, bet ir parodyti, kad mes norime, jog jūs būtumėte didžiulė dalis mūsų didelės šeimos.

Neveltui praėjusį sezoną tiek, daug vietinių komandų vadovų, lygos vadovų, teisėjų ir žaidėjų stebėjosi kaip mums taip pavyko pritraukti žmonių stebėti varžybas? Bet didžioji dalis jų nesupras, kad viskas prasideda nuo pagarbos ir atsidavimo. Todėl neveltui buvo išdalinta daugiau nei 1000 svarų vertės prizų, padaryta daugiau nei 1000 nuotraukų ir suorganizuoti pirmieji mūsų vakarėliai kartu, per kurį vieną iš jų labdaros tikslais buvo surinkta daugiau nei 1000 svarų !!!

Smagu, bet ir tuo pačiu sunkiau mums, nes visi varžovai stengiasi atiduoti visas jėgas, kad tik nugalėtų mus ir tuo pačiu ''įkastų'' mūsų sirgaliams. Bet visa tai mus ir veda į priekį, noras nenuvilti namų varžybose susirinkusių ir kartais į tolimą kelionę su mumim išvykusių fanų.

Na, o sirgaliai gali padėkoti patys sau, jie padėjo atgaivinti krepšinį Šiaurės Airijoje. Po šio sezono tūretų atsirasti daugiau lietuviškų klubų aplinkiniuose miestuose, komandos senbūvės pradėjo kurtis facebook puslapius, kelti naujienas, nuotraukas video ir visą tai tik jūsų, mūsų ir kitų komandų vadovų dėka.

Norint tapti mūsų klubo nariu paprasčiausiai reikės nusipirkti ''Bc Wolves'' maikutę, tuomet būsite su ja nufotografuota/as ir įkelta/as į mūsų ''Fan pclub'' tinklalapyje. http://www.bcwolves.com/#!fan-club/pghqa . Na o tie kas jau turi, paprasčiausiai parašykite vienam iš klubo narių ir mes jus priimsime .

Visas naujienas ir pakvietimus pirmieji gaus mūsų sirgaliai, tad manau tikrai nenusivilsite, o šiemet jūsų lauks ''Sezono atidarymas - Šeimos šventė'' ''Kalėdinis Labdaros vakaras'' ''3x3 sirgalių turnyras'' ''sezono uždarymas'', ir po varžybų pirmasis gėrimas nemokamai mūsų remėjų ''Old Town Inn'' bare.

bottom of page