top of page

''Bc Wolves'' Demonstruoja geriausią puolimą Šiaurės Airijoje !!


Pasibaigus Pirmąjam ratui ''BNI'' lygose, ''Vilkai'', pakolkas diktuoja puolimo ''madas'' Šiaurėje. Nors pirmoji komanda aukščiausioje ''Premier'' lygoje ir renka vidutiniškai po 91,8 taško per varžybas, bet dėja dėl paskutinių dviejų, ypač nesėkmingai susiklosčiusų mačų Gruodžio mėnesi prieš Amerikiečių tempiamą ''Elks'' ( Pralaimėta likus 1,7 sekundės) ir vienintelį klubą kuris turi savo atstovaujančią komandą visos Pietų Airijos ''Superlygoje '' ''Belfast Star" ( Pralaimėta po pratesimo išsibaudavus dviems starto penketo žaidėjams) ''Vilkai'' liko trečioje vietoje, bet to pakako, kad patektų į ''top 5'' grupę kur teks varžytis ''Premier A lygoje''.

Visai Kitokios nuotaikos '' Bc Wolves II '' komandai kuri ''Divsion-1'' lygoje, patyrusi tik vieną pralaimėjimą užėmė pirmąją vietą būdama rezultatyviausia komanda ir vidutiniškai pelnydama 73,2 taško per varžybas. Kaip ir aukščiausioje lygoje taip ir ''Division-1'', po Naujų metų lyga skils i du pogrupius, tad ''Vilkams II'' teks varžytis '' Division-1 A lygoje''.

Verta paminėti, kad ''Premier'' lygos MVP buvo išrinktas D.Surginas kuris Vidutiniškai pelnydavo 21,4 taško, atlikdavo net 8 rezultatyvius perdavimus ir rinkdavo +22,8 naudingumo balo.

Sekančią sezono dalį, norint laimėti ''Premier'' teks labiau padirbėti ginyboje, mažinti klaidų skaičių, gerinti fizinį pasirengimą, ir labiau dirbti prie derinukų, na o ''Division-1'' komandos lauks susitiprėjusių komandų tek vėl užimti pirmąją vietą bus tikrai sunku.

bottom of page