top of page

Division-1 ''Vilkai'' 2018 pradėjo pergale !!


Nauji metai prasidėjo sėkmingu žaidimu ir pirmąja pergale ''Division-1'' lygoje prieš vieną iš pagrindinių varžovų lygoje Omagh ''Thunder''.

''Vilkų'' Vyrai varžybas pradėjo su mintimi, kad pergalę būtina pasiekti bet kokia kaina, o tą gali pavykti tik gerai susižaidus ginyboje prieš jaunuosius ''Thunder'' krepšininkus ir stabdant jų tolimus metimus. Deja pradžia nebuvo tokia sėkminga, daug pramestų metimų iš po krepšio neleido įsiveržti į priekį, o varžovai tuo naudojosi pelnydami taškus iš vidutinio nuotolio ir sugebėdami laimėti pirmąjį kėlinuką 17-19, pirmosios 10 minučių galėjo baigtis ir blogiau, bet taiklūs Mindaugo Jasmonto metimai neleido to padaryti.

Antrasis kėlinys- Vėl įjungti visi žaidėjai į žaidimą su dažnais pakeitimais, leido nepervargti pagrindiniams ''Vilkų'' žaidėjams ir leido pasėdėti ant suolo daug pražangų prisirinkusiam A.Malinauskui. Bet deja patirties trūkumas, netaiklūs R.Bartakus metimai iš po krepšio ir Jubiliato D.Miklovio Klaidos ( Sveikiname su gimtadieniu) leido ''Thunder'' įsiveržti į priekį 5 taškais.

Antroji varžybų pusė prasidėjo daug agresyvesniu žaidimu baudos aikštelėje, aštrūs V.Paužos ir V.petrylos reidai leido išdrąskyti zoninę ginybą ir atmetus kamuolius A.Malinauskui ir vakaro X Faktoriui T.Glodeniui pelnyti tritaškius.

Ketvirtasis kėlinukas vėl buvo įtemptas, bet vyrai nepasimetė ir pasiėmė pirmąją pergalę šiemet rezultatu 75-70.

A.Malinauskas 17 Taškų, R.Bartkus 16 taškų,E.Griškaitis 12 taškų, V.Pauža 9 taškai,

bottom of page