top of page

Sudėlioti visi taškai ant '' i '' - 2017/2018 sezone.


2017 metų Spalio mėnesį startavo trečiasis ''Vilkų'' sezonas ir kaip kas met mes jį pradėjome laipteliu aukščiau - ''Premier'' ( Aukščiausioje Šiaurės Airijos lygoje ) . Naujai prisijungę žaidėjai su jau turima ''Premier lygos'' patirtimi leido greičiau pasiruošti ir adaptuotis žaidžiant prieš stipresnius varžovus. Nors pirmoje sezono pusėje ir demonstravome geriausią puolimą pelnydami 91,8 taško per rungtynes, tačiau buvome tik 3 nuo galo besigindami . Praleisdami po 79,9 taško per varžybas ir pirmoje sezono pusėje prieš patenkant į top 5 užėmėme trečiaja vietą. Kai tuo tarpu Division-1 ( Antros komandos ) pasirodymas buvo tikrai puikus - pirma vieta ir taip pat geriausias puolimas lygoje.

Po Naujų Metų viskas apsivertė aukštyn kojom. Premier komanda nuo sausio mėnesio pradėjo šluoti varžovus ir lygoje ir taurėje. Lygoje Top 5 užbaigėme be pralaimėjimų, bet dėl netekčių komandoje ( 3 Startinio penketo žaidėjai ) teko nusileisti ne kartą nugalėtam varžovui ''Taurės'' pusfinalyje''Knights'' ir sezoną užbaigėme tapdami aukščiausios lygos čempionais vidutiniškai pelnydami po 98,9 taško per varžybas. Deja antrai komandai kovo mėnesis buvo pražūtingas, kai jau atrodė, kad lygos trofėjus mūsų rankose, dėl komandos praretėjimo teko patirti tris pralaimėjimus kurie nulėme, kad lyga užbaigėme būdami 3 vietoje...

Viską apibendrinus - sezonas labai vykęs. Iškovotas 9 trofėjus per 3 metus nuo įkurimo ir gauta vieta jau žaisti ''All Irelands'' cup 2018/2019 sezone. Dar stipresni varžovai ir žymiai aukštesnis lygis nei Šiaurėje, be to gali tekti susigrumti su šių metų čempionais '' Bc Leixlip Žalgiris '' klubu, tad sezonas nusimato dar įdomesnis.

bottom of page